بیتو بگ قیر ، کیسه بیتوبگ قیر ، پلی بگ قیر

بیتوبگ

بیتوبگ قیر یا کیسه بیتو بگ قیر به انگلیسی Bitumen bag ، با توجه به اینکه در بیشتر کشورهای دنیا حمل قیر بصورت بسته بندی بشکه ای ممنوع می باشد و همچنین به دلیل عدم آلودگی محیط زیست مورد استفاده قرار می گیرد ، بسته بندی قیر بصورت بیتو بگ دارای مزیت بیشتری است از طرفی راحتی حمل ، بسته بندی ارزانتر ، عدم استفاده از ورق آهنی و در نهایت صرفه جویی اقتصادی به همراه دارد.

شرکت یزدان بافت هم با توجه به تغییرات اخیر صنعت و خدمات تهیه و توزیع قیر اقدام به تولید کیسه بیتوبگ جهت بسته بندی قیر به شکل کاملاً اقتصادی و ارائه محصول با بالاترین کیفیت نموده است که جزو برترین شرکت های ایرانی در این زمینه می باشد.

 

 

ویژگی های بیتوبگ (جامبوبگ قیر یا پلی بگ)

با بیتوبگ قادر به بسته بندی قیر در بسته های یک تنی قابل حمل به سرتاسر دنیا خواهید بود که با کم کردن هزینه های بسته بندی سیستم های قدیمی تر از قبیل بشکه و همچنین حذف هزینه های ذوب و گرمایش چند باره و بکارگیری حمل کننده قیر چندگانه (قیرکش، تانکر، کشتی و …) می تواند کالای مورد نیاز مصرف کننده را به راحتی در محلی که مورد نظر وی است تحویل نماید.

امتیاز دیگر این شیوه غیر از اقتصادی بودن، تناسب با استانداردهای محیط زیستی و پاکیزه نگه داشتن طبیعت آینده است که شاید بتوان گفت حتی در مقایسه با هزینه های کاسته شده، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

بسته بندی بیتوبگ قابل انعطاف شکل پذیر، از یک لایه داخلی و دولایه خارجی تشکیل و به گونه ای طراحی شده است که می تواند تا ۱ تن قیر جاده سازی را برای شرایط حمل و نقل به شکل جامد در خود جای دهد. این کیسه برای پرکردن قیر در حالت مایع، مناسب بوده، لایه داخلی از یک نوع پلاستیک قابل ذوب و لایه خارجی از ماده ای قابل بازیافت تهیه شده که به محیط زیست آسیبی نمی رسانند و بدین خاطر جایگزین ارزشمندی برای سیستم های قدیمی تر مانند بسته بندی در بشکه می باشد. بیتو بگ ها برای قرار گرفتن در کانتینرهای استاندارد طراحی شده اند و از طریق زمین و دریا به راحتی و بدون مصرف هیچ نوع انرژی اضافی جهت ذوب مجدد قیر در مراحل مختلف قابل اعمال است.

 

 

 

مزایای بیتو بگ قیر

سیستم بسته بندی و حمل و نقل قیر در حالت جامد

فراهم کردن امکان ارسال قیر مرغوب به تمام نقاط دنیا

ارسال به کشورهای فاقد دسترسی محلی به قیر

ارسال به مناطق صعب العبور

ارسال  به کشورهای در حال توسعه با اقتصاد ضعیف

ایجاد امکان دسترسی به منابع عالی با انتقال قیر به هر نقطه لازم

امکان تهیه، انبار و فروش مستقل قیر، فارغ از تاثیرات فصلی و نتیجتاً ایجاد بازارهای جدید

امکان انتقال در هر اندازه از چند تن تا هزاران تن و تحویل به مصرف کننده نهایی

 

 

ظرفیت بیتوبگ قیر

بیتو بگ یا جامبو بگ قیر را معمولا در ظرفیت های ۲۵۰ کیلوگرم و  ۱ تن تولید می کنند که در کشور ما متعارف به صورت ۱ تن و با ابعاد حدودی زیر تولید می شود.

۱۱۰*۹۰*۹۰

۱۱۰*۱۰۰*۱۰۰

۱۰۰*۱۱۰*۱۱۰

۱۲۰*۱۰۰*۱۰۰

لازم به ذکر است که ابعاد بیتوبگ قیر ۲۵۰ کیلو گرمی یا ۳۰۰ کیلو گرمی نیز ۹۰*۵۰*۵۰ می باشد.

 

بیتو بگ قیر

 

شکل ظاهری و حمل بیتو بگ قیر

شکل ظاهری بیتوبگ به دلیل کمک به ایستایی بهتر و پاره ای از مسائل اقتصادی دارای انواع متفاوتی می باشد.

مدل مکعبی یا پاکتی که در نمونه ۲۵۰ کیلویی معمولا مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل مکعبی ۱ تن که معمولا دارای قیمت مناسب تر و به اصطلاح بازاری تر طراحی شده اند. و معمولا بعد از پر کردن آنها در یک قالب، بهتر است که آنها را حداقل برای زمان یک ساعت در استخر آب پرتاب کننده تا به حالت قالب خودش را بگیرد و محکم شود.

مدل سوم مدل تسمه دار (که دارای یک چهار چوب آهنی در اطراف هر جامبو بگ قیر می باشد) که این چهار چوب ساخته شده با تسمه به ایستایی بهتر و حمل بدون دردسر در مناظق با شدت آفتاب بالاتر در فصول گرم سال کمک می کند و دارای قیمت بسیار بالاتری نسبت به سایر مدل ها می باشد.

مدل ذوزنقه ای که در حال حاضر ضمن حفظ استاندارد ایستایی مناسب دارای قیمت قابل توجیه نسبت به مدل تسمه ای را دارا می باشد.

 

 

یزدان بافت تولید کننده بیتوبگ قیر

شرکت یزدان بافت تولیدکننده برتر انواع مدل های بیتوبگ قیر ، جامبوبگ قیر یا پلی بگ با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن و بر اساس استاندارد های لازم می باشد.

جهت سفارش و خرید بیتو بگ و یا استعلام قیمت بیتوبگ قیر می توانید با بخش خرید و فروش بیتوبگ شرکت یزدان بافت تماس حاصل نمایید.

تلفن: ۱۶-۰۲۱۶۵۷۶۴۴۱۵