بیگ بگ ، کیسه بیگ بگ

بیگ بگ

کیسه بیگ بگ از پارچه های پلی پروپیلنی گردباف تولید شده و به دو صورت لامینه دار و بدون لامینه و با توجه به ضریب ایمنی عرضه می شوند. کیسه بیگ بگ جهت حمل و انبارداری محصولات ساختمانی، سیمان، کود شیمایی، مواد غذایی و مواد شیمیایی و … از ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلوگرم و تا حجم ۳ مترمکعب استفاده می شوند.

 

ویژگی های جامبوبگ

کیسه های بیگ بگ با توجه به طراحی و دوخت این امکان را فراهم می سازد که در انبار هایی با فضای کم، کیسه ها تا مرز ۴ عدد روی هم قرار گیرند. بیگ بگ ها در مدل و اندازه های مختلف هشت بند و چهار بند، دسته کوتاه ، مدل صنعتی مایع (مواد نفتی) می باشد.

بسته به ظرفیت بارگیری ایمن، ضریب ایمنی و نوع محموله ، کیسه بیگ بگ را می توان از نوع ساده با ورودی یا دهانه باز و کف بسته که برای اغلب صنایع و محمولات مناسب هستند ، تولید نمود و یا به منظور حمل و جابجایی مواد غ‍‍ذایی و دارویی که در کارگاه های کاملا بهداشتی و ایزوله تولید می شوند.

شرکت یزدان بافت تولید کننده برتر برتر کیسه بیگ بگ با کیفیت بالا در اندازه های مختلف (۵۰۰ تا ۲۵۰۰ کیلو گرمی) با مارک و بدون مارک با قیمت مناسب می باشد.

 

سفارش بیگ بگ

جهت سفارش و خرید بیگ بگ و خرید جامبو بگ و یا استعلام  قیمت بیگ بگ می توانید با بخش خرید و فروش بیگ بگ و جامبو بگ شرکت یزدان بافت تماس حاصل نمایید.

تلفن: ۱۶-۰۲۱۶۵۷۶۴۴۱۵

موبایل: ۰۹۱۲۲۸۵۷۳۸۱